1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Napriek súčasnej situácii, izolácii seniorov a prerušeniu výučby na Univerzite tretieho veku naši seniori sú stále spolu v online svete. Dokazujú svoju nekonečnú životnú energiu, informujú sa ako prežívajú súčasnú neľahkú dobu a vzájomne si tak odovzdávajú optimizmus a vieru, že sa čoskoro vrátia do našich učební.

Čítať ďalej...

Vo štvrtok 8. októbra 2020 bolo možné v okolí Ekonomickej univerzity v Bratislave vidieť ako skupina niekoľkých vekovo starších, ale duchom mladých a usmievavých ľudí zbiera odpad v areáli univerzity. Napriek určitým obmedzeniam a s dodržaním všetkých opatrení sa študenti Univerzity tretieho veku BBS EU BA a členovia Klubu U3V Ekonóm rozhodli spojiť príjemné s užitočným. Boli spolu na čerstvom vzduchu a vyzbierali niekoľko vriec odpadu.

Čítať ďalej...

EU v Bratislave v spolupráci s mestom Piešťany začala „písať prvú kapitolu veľkej knihy“ po podpísaní spoločného Memoranda prostredníctvom Univerzity tretieho veku Ekonomickej univerzity v Bratislave. Seniori, študenti UTV, s dodržaním všetkých povinných opatrení a s rúškami na tvári, sa zišli na slávnostnej imatrikulácii v KC Apolin v Kursalone, ktorý je súčasťou Kúpeľnej dvorany. Kursalon sa premenil na chvíľu na malú vysokoškolskú aulu.

Čítať ďalej...

V stredu 18.12.2019 sa na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave uskutočnilo vianočné stretnutie viac ako 150 študentov Univerzity tretieho veku (UTV) a seniorov nielen z Petržalky.Adventné stretnutie otvoril rektor univerzity Ferdinand DAŇO, ktorý všetkých účastníkov tohto stretnutia privítal a s úsmevom dodal: „prial by som si takúto hojnú účasť na každom podujatí univerzity.“ Medzi inými privítal známu moderátorku Izabelu PAŽÍTKOVÚ, ambasádorku svetoznámeho kuchára Jamiesa Oliviera Anettu VACULÍKOVÚ a folklórny súbor PETRŽALČANKA, s jej umeleckou vedúcou Alžbetou KORBELOVOU.

Toto leto Ekonomická univerzita v Bratislave neotvorí svoje brány iba šikovným deťom, ale aj aktívnym seniorom. V spolupráci s MČ Bratislava-Petržalka pripravila Univerzita tretieho veku Ekonomickej univerzity v Bratislave v termíne 10. – 19.7.2019 súbor prednášok, ktoré prinesú zaujímavé poznatky z oblasti kultúry, zdravia a histórie. Hostiť budeme Martina Babjaka, Katarínu Nádaskú, Veroniku Tirpákovú a Ľuboša Kačíreka.

Čítať ďalej...

Toto leto Ekonomická univerzita v Bratislave neotvorí svoje brány iba šikovným deťom, ale aj aktívnym seniorom. V spolupráci s MČ Bratislava-Petržalka pripravila Univerzita tretieho veku Ekonomickej univerzity v Bratislave v termíne 9. – 18.7.2019 súbor prednášok, ktoré prinesú zaujímavé poznatky z oblasti kultúry, zdravia a histórie. Hostiť budeme Martina Babjaka, Katarínu Nádaskú, Veroniku Tirpákovú a Ľuboša Kačíreka. Neváhajte a prihláste sa už dnes v kancelárii podateľne MČ Bratislava-Petržalka na Kutlíkovej 17. Tešíme sa na Vás.