1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Čo najviac vystihuje Tvoju skúsenosť s Erasmus+ programom? Pripravili sme súťaž, kde môžeš vystihnúť Tvoj Erasmus jednou vetou a práve Tvoje motto sa môže stať súčasťou našich propagačných materiálov. Tvoje motto môžeš posielať od 1. apríla do 15. mája 2021 na e-mailovú adresu outgoing@euba.sk. Všetky zaslané mottá budú zapojené do súťaže a od 17. do 31. mája budú môcť študenti hlasovať cez online dotazník. Hlavná výhra sú smart hodinky. Víťaz bude vyhlásený 1. júna 2021 na našich sociálnych sieťach.

Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave pripravilo v mesiacoch január, február 2021 pre študentov sériu informačných webinárov o programe Erasmus+ a možnostiach vycestovať na štúdium v akademickom roku 2021/2022!

Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave pripravilo v mesiaci február 2021 pre študentov webinár Erasmus+ praktické stáže, kde ste si mohli vypočuť praktické skúsenosti a odporúčania priamo od našich stážistov, ktorí zahraničnú stáž absolvovali.

Milí študenti, budúci absolventi, keďže sa nemôžeme stretnúť osobne, pripravili sme si pre vás webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte.