Oddelenie medzinárodnej mobility Ekonomickej univerzity v Bratislave zorganizovalo od 13. februára do 13. apríla 2023 fotografickú súťaž pre výmenných študentov z partnerských univerzít. Cieľom súťaže bolo propagovať a podporiť technické a tvorivé zručnosti vo fotografii ako forme umeleckého vyjadrenia. Témou tohtoročnej fotografickej súťaže bola „Bratislava mojimi očami“, kde mali študenti možnosť ukázať, ako vnímajú Bratislavu a Slovensko, pretože fotografia povie viac ako tisíc slov.

Čítať ďalej...

Zimný a letný semester akademického roka 2022/2023 spojili 30 študentov z 19 rôznych krajín na podujatí organizovanom na semestrálnej báze. Oddelenie medzinárodnej mobility zorganizovalo šesť podujatí Snack&Chat, kde sa prichádzajúci výmenní študenti stretávali a diskutovali na rôzne témy a absolvovali rôzne aktivity. Šesť produktívnych podujatí sa konalo 20. októbra, 24. novembra, 1. decembra 2022, 28. marca, 18. apríla a 9. mája 2023.

Čítať ďalej...

Vážené kolegyne, vážení kolegovia, v akademickom roku 2023/2024 máte možnosť uchádzať sa o učiteľskú mobilitu cez projekt EDUTransform, v rámci ktorého Ekonomická univerzita v Bratislave spolupracuje s koordinátorskou univerzitou – University of Economics – Varna, Bulharsko.

Čítať ďalej...

Staň sa skutočným konzultantom a zdieľaj svoje nápady s expertmi z biznisu! International Business Consulting Program ti ponúka jedinečnú možnosť získať skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme so študentami z University of Wisconsin – La Crosse, USA a na skutočných konzultačných projektoch zadaných úspešnými medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovenku. V minulých ročníkoch IBCP to boli napríklad Dell, TPA, O2 Slovakia, Creatix, Johnson Controls, Siemens, Slovak Telecom, Soitron či US Embassy.

Čítať ďalej...