Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave pripravilo pre študentov podujatie Veľtrh zahraničných univerzít, ktoré sa uskutoční 11. októbra 2022. Na tomto podujatí zahraniční študenti predstavia svoje domáce univerzity a svoje krajiny.

Milí študenti, budúci absolventi, aj tento rok sme si pre vás pripravili webinár venovaný absolventským stážam Erasmus+. Počas webináru vám porozprávame všetky informácie o pracovných stážach, ako si stáž hľadať aj ako vybaviť všetko potrebné. Budeme sa samozrejme tešiť na vaše otázky, takže si ich na nás pokojne pripravte. Stretneme sa online 6.4.2022 o 16:00 hod.

Nadácia Tatra banky je tu pre všetkých, ktorí sa chcú stále zlepšovať, vzdelávať a v živote niečo dosiahnuť. Prostredníctvom programov a grantov Nadácie Tatra banky prinášajú nové inšpiratívne stretnutia s výnimočnými ľuďmi, podporujú najlepších študentov a vytvárajú atraktívne príležitosti na zvyšovanie kvality vzdelania. Ak chcete na sebe pracovať a rozvíjať sa v tom, v čom ste naozaj dobrí, veľmi radi vás podporia.