Central Europe Connect je krátkodobý program, cez ktorý môžu študenti 2. a 3. ročníka bakalárskeho stupňa študovať na 2 zahraničných prestížnych univerzitách vo Viedni a Varšave. Zdá sa ti 1 týždeň vo Viedni a 1 týždeň vo Varšave ako výborná príležitosť vyskúšať si štúdium v zahraničí? Tak neváhaj a podaj si prihlášku do 25. novembra 2019 na david.bocko@euba.sk. Viac info nájdeš na @euba_studyabroad alebo na https://euba.sk/medzinarodne-vztahy/aktualne-ponuky/central-europe-connect.

Čítať ďalej...

Neváhaj a využi aj tento rok jedinečnú príležitosť zúčastniť sa Erasmus+ praktickej stáže. Získaj odborné / praktické zručnosti s cieľom lepšie pochopiť ekonomické a spoločenské podmienky hostiteľskej krajiny v súčinnosti s nadobudnutím pracovných skúseností a jazykových zručností.

V utorok 05. novembra 2019 od 10:30 do 14:00 hod. sa v Spoločenskej miestnosti V2, hlavnej budovy EU v Bratislave bude konať podujatie s názvom International Study Abroad Fair – určené nielen pre záujemcov o štúdium v zahraničí ale aj pre tých, ktorí by radi získali cenné informácie k svojmu pobytu priamo od študentov zahraničných univerzít.

Pri príležitosti európskej iniciatívy osláv programu Erasmus+ Vás pozývame na 1. ročník podujatia Welcome Back už 10. októbra 2019 o 12:15 hod., ktorý pre Vás pripravuje Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave.

Vedenie Ekonomickej univerizity v Bratislave ako každý rok i tento organizuje spoločne so Študentským parlamentom EUBA a spoločnosťou Dell Slovensko UniBeh EUBA, ktorý sa bude konať už budúci UTOROK 1.10.2019 v areáli univerzity. Tak neváhajte a zapojte sa do tejto voľnočasovej aktivity a zašportujte si spoločne so študentmi. Občerstvenie, skvelé ceny sú samozrejmosťou. Vyhrať môžete inteligentné hodinky, bluetooth reproduktory či slúchadla na beh.