Pracovné pozície aj pre študentov, inšpiratívne prednášky úspešných osobností, modelové pohovory, FUN zóna s vychytávkami, jazykové a osobnostné testovanie a mnoho ďalšieho 👍 na teba čaká 6. a 7. marca v Incheba Expo. Vstupenky ZADARMO ➡ www.profesiadays.sk.

Využi príležitosť na získanie informácií o možnostiach stáže v prestížnej spoločnosti Internationaler Bund. V pondelok 25. februára 2019 o 12:30, v miestnosti A3.13 (budova rektorátu, 3.posch.) je ten správny čas. Čestným hosťom bude zástupca spoločnosti Internationaler Bund - p. Marianne Steiner, ktorá Vám veľmi rada ochotne zodpovie všetky Vaše otázky. Neváhaj a získaj informácie z prvej ruky.

Staň sa skutočným konzultantom a zdieľaj svoje nápady s expertmi z biznisu! International Business Consulting Program ti ponúka jedinečnú možnosť získať skúsenosti s prácou v medzinárodnom tíme so študentami z University of Wisconsin – La Crosse, USA a na skutočných konzultačných projektoch zadaných úspešnými medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na Slovenku. V minulých ročníkoch IBCP to boli napríklad Dell, TPA Horwath, O2 Slovakia, Creatix , Johnson Control, TPA, Slovak Telecom, Soitron či US Embassy.