Si študent EU v Bratislave? Si minimálne v 2. ročníku bakalárskeho stupňa štúdia? Máš výbornú znalosť anglického jazyka, resp. jazyka prijímajúcej krajiny? Máš vynikajúce študijné výsledky, preukázané mimoškolské aktivity a motiváciu? Ak si odpovedal 4x ÁNO, máš možnosť sa prihlásiť na výberové konanie na študijné pobyty na prestížnych partnerských univerzitách 2018/2019.

Nadácia Tatra banky aj v tomto roku otvorila Grantový program Študenti do sveta.  Má ambíciu podporiť našich najlepších študentov v získavaní skúseností na zahraničných školách a v ich uplatňovaní na Slovensku. V rámci grantového programu budú poskytované finančné granty do výšky 5 000 EUR na pokrytie časti nákladov spojených so zahraničnými študijnými pobytmi, letnými školami, stážami a výskumnými pobytmi na niektorej z renomovaných univerzít v zahraničí.

Radi by ste sa zúčastnili interdisciplinárnej konferencie, na ktorej sa diskutuje o tých najaktuálnejších témach, ako napr. umelá inteligencia, obnoviteľné zdroje, nové techniky vo vzdelávaní, enviromentálne problémy, otázka migrácie? Chcete sa vzdelávať aj mimo vášho štúdia, diskutovať na aktuálne témy s mladými ľuďmi z celého sveta a zároveň stráviť 2 týždne v nádhernej alpskej dedinke? European Forum Alpbach je potom pre vás to pravé.

Študuješ, ale tvoja kariéra ti nie je ľahostajná už teraz? Nestrácaj čas návštevami úradu práce a nájdi si prácu či stáž na najväčšom veľtrhu príležitostí – Profesia days Bratislava. V Incheba Expo Bratislava ťa 28. 2. - 1. 3. 2018 čaká viac než 160 zamestnávateľov na jednom mieste, top spíkri a motivátori z najrôznejších oblastí, kariérne poradenstvo, konzultácie životopisov, testovanie jazykových a digitálnych zručností s vystavením certifikátu, prednášky a workshopy, Code Aréna, súťaže aj virtuálna realita. Vstup je zadarmo, stačí sa registrovať na www.profesiadays.sk. Navyše tak môžeš vyhrať iPhone 7, GoPro kameru alebo FitBit náramok. 

Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave ponúka pre všetkých študentov v LS 2017/2018 akreditovaný predmet Corporate Responsibility in the Practice (CRP). V prípade záujmu požiadajte o registráciu doc. Ing. Mgr. Gabrielu Dubcovú, PhD., najneskôr do 16.2.2018, mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Amnesty International Česká republika je pobočkou globálnej mimovládnej a neziskovej organizácie. Naber skúsenosti v prostredí významnej neziskovej organizácie s medzinárodným presahom a pracuj na témach, ktoré hýbu spoločnosťou - migrácia, LGBT, cenzúra, trest smrti, ...