1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Milí študenti, chcel/a by si vycestovať na Erasmus+ praktickú stáž, ale nevieš ako na to? Zaregistruj sa na náš webinár Ako si nájsť Erasmus+ praktickú stáž a dozvieš sa, kde hľadať svoju hostiteľskú organizáciu a ako sa na zahraničnú stáž prihlásiť.

Predstavitelia SGH (Ekonomická univerzita vo Varšave), WU (Ekonomická univerzita vo Viedni) a EUBA spojili svoje sily pri tvorbe certifikovaného programu „Central Europe Connect“, aby Ti priniesli už jeho piatu edíciu, ktorá odštartuje 15. marca 2021. Posledné dve edície sme vzhľadom na pretrvávajúcu situáciu organizovali online, avšak nasledujúcu jarnú edíciu už plánujeme opäť organizovať v tradičnej prezenčnej forme. Pevne veríme, že nám to epidemická situácia budúci rok umožní.

Vydavateľstvo Wolters Kluwer v spolupráci s Ekonomickou univerzitou v Bratislave ponúka možnosť zaobstarať si študijnú literatúru na predmety spoločného základu na všetkých fakultách univerzity v elektronickej forme.

Balíček učebníc v elektronickej forme obsahuje 14 kníh potrebných na úspešné zvládnutie skúšok v zimnom či letnom semestri na prvom stupni štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave.

Vážení priaznivci nových riešení, milí priatelia, aj Slovensko je zapojené do tohtoročného júnového hackathonu HackYeah. Hlavný partner tohto podujatia – program GovTech Poľsko, ktorý úspešne funguje v úrade premiéra Poľskej republiky, má za cieľ opäť vytvoriť motivované prostredie na riešenie aktuálnych problémov.