Si študent EU v Bratislave? Si minimálne v 2. ročníku bakalárskeho stupňa štúdia? Máš výbornú znalosť anglického jazyka, resp. jazyka prijímajúcej krajiny? Máš vynikajúce študijné výsledky, preukázané mimoškolské aktivity a motiváciu? Ak si odpovedal 4x ÁNO, máš možnosť sa prihlásiť na výberové konanie na študijné pobyty na prestížnych partnerských univerzitách 2018/2019.

Nadácia Tatra banky aj v tomto roku otvorila Grantový program Študenti do sveta.  Má ambíciu podporiť našich najlepších študentov v získavaní skúseností na zahraničných školách a v ich uplatňovaní na Slovensku. V rámci grantového programu budú poskytované finančné granty do výšky 5 000 EUR na pokrytie časti nákladov spojených so zahraničnými študijnými pobytmi, letnými školami, stážami a výskumnými pobytmi na niektorej z renomovaných univerzít v zahraničí.

Radi by ste sa zúčastnili interdisciplinárnej konferencie, na ktorej sa diskutuje o tých najaktuálnejších témach, ako napr. umelá inteligencia, obnoviteľné zdroje, nové techniky vo vzdelávaní, enviromentálne problémy, otázka migrácie? Chcete sa vzdelávať aj mimo vášho štúdia, diskutovať na aktuálne témy s mladými ľuďmi z celého sveta a zároveň stráviť 2 týždne v nádhernej alpskej dedinke? European Forum Alpbach je potom pre vás to pravé.

Študuješ, ale tvoja kariéra ti nie je ľahostajná už teraz? Nestrácaj čas návštevami úradu práce a nájdi si prácu či stáž na najväčšom veľtrhu príležitostí – Profesia days Bratislava. V Incheba Expo Bratislava ťa 28. 2. - 1. 3. 2018 čaká viac než 160 zamestnávateľov na jednom mieste, top spíkri a motivátori z najrôznejších oblastí, kariérne poradenstvo, konzultácie životopisov, testovanie jazykových a digitálnych zručností s vystavením certifikátu, prednášky a workshopy, Code Aréna, súťaže aj virtuálna realita. Vstup je zadarmo, stačí sa registrovať na www.profesiadays.sk. Navyše tak môžeš vyhrať iPhone 7, GoPro kameru alebo FitBit náramok. 

Fakulta podnikového manažmentu EU v Bratislave ponúka pre všetkých študentov v LS 2017/2018 akreditovaný predmet Corporate Responsibility in the Practice (CRP). V prípade záujmu požiadajte o registráciu doc. Ing. Mgr. Gabrielu Dubcovú, PhD., najneskôr do 16.2.2018, mailom na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Amnesty International Česká republika je pobočkou globálnej mimovládnej a neziskovej organizácie. Naber skúsenosti v prostredí významnej neziskovej organizácie s medzinárodným presahom a pracuj na témach, ktoré hýbu spoločnosťou - migrácia, LGBT, cenzúra, trest smrti, ...

Využi príležitosť na získanie informácií o možnostiach stáže v spoločnosti Internationaler Bund. V stredu 21. februára 2018 o 12:30, v  miestnosti A3.13 (budova V2, 3.posch.) je ten správny čas. Hosťom bude zástupca spoločnosti Internationaler Bund - p. Marianne Steiner, ktorá Vám veľmi rada ochotne zodpovie všetky Vaše otázky. Neváhaj a získaj informácie z prvej ruky.