Dňa 28.6. 2022 prijal rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave prof. Ing. Ferdinand Daňo, PhD. úspešných študentov – športovcov, ktorí v akademickom roku 2021/2022 dosiahli pozoruhodné výsledky.

Rektor univerzity ocenil a poďakoval prítomným zástupcom jednotlivých športov za skvelú reprezentáciu Ekonomickej univerzity v Bratislave vo futsale, futbale, florbale, basketbale, hokeji a v plávaní. Taktiež poďakoval učiteľom z Centra telesnej výchovy a športu za kvalitnú prípravu a vedenie mužstiev vo vysokoškolskej lige na Zimnej univerziáde a vo Finále univerzít 2021/2022.

Prisľúbil, že univerzita bude aj naďalej vytvárať podmienky a podporovať jednotlivcov, ale aj športové kolektívy v ich činnosti a snahe kvalitne reprezentovať EUBA na domácich, ale aj zahraničných turnajoch.

Rektor EUBA prijal úspešných študentov – športovcov