Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave na základe rozhodnutia verejných autorít vydáva

Dodatok č. 1 k opatreniu rektora č. 2/2022,

ktorým sa upravujú niektoré ustanovenia opatrenia rektora č. 2/2022 zo dňa 26. 1. 2022.

Všetky ostatné ustanovenia opatrenia č. 2/2022 zo dňa 26. 1. 2022 zostávajú aj naďalej v platnosti.

Tento dodatok nadobúda účinnosť dňa 5. februára 2022.

Všetky ďalej uvedené opatrenia a termíny môžu byť zmenené a upravené v závislosti od rozhodnutí verejných autorít (napr. Úradu verejného zdravotníctva).

Zrušuje sa dočasné opatrenie pre vstup zamestnancov EU v Bratislave na pracovisko, t. j. povinnosť neočkovaným zamestnancom preukázať sa pri vstupe negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19.

Zrušujú sa ustanovenia o zabezpečení bezplatného testovania pre neočkovaných zamestnancov a ustanovenia o preplatení časti nákladov na testovanie.

Všetkým zamestnancom sa však aj napriek tomu odporúča dodržiavať pri vstupe na pracovisko režim „OTP“ v záujme ochrany vlastného zdravia a zdravia ostatných zamestnancov.

Zodpovední zamestnanci oboznámia s týmito opatreniami pracovníkov, ktorí nemajú prístup k počítaču.

Bratislava 4. februára 2022

prof. Ing. Ferdinand Daňo, PhD.
rektor