1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

19. júla 2019 ukončili slávnostné fanfáry už 3. ročník Detskej ekonomickej univerzity v anglickom jazyku. Po týždňovom bohatom programe si v prítomnosti hrdých rodičov, starých rodičov či súrodencov prevzalo z rúk prorektorky EUBA, doc. Ing. Jany Péliovej, PhD., 39 absolventov diplom oprávňujúci používať titul inžinier-junior.

Slávnostnou promóciou sa 91 mladých inžinierov-juniorov zaradilo medzi úspešných absolventov projektu Detskej ekonomickej univerzity 2019, ktorí opustili brány Ekonomickej univerzity plní zážitkov. Počas uplynulých troch týždňov navštívili vyše 20 vedúcich spoločností a inštitúcií z oblasti veľkoobchodu, maloobchodu, výroby, dopravy a logistiky, IT segmentu či štátnej správy. Na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave mali možnosť absolvovať plnohodnotné vysokoškolské prednášky univerzitných pedagógov a odborníkov z praxe. Ďakujeme všetkým partnerom Detskej ekonomickej univerzity za spoluprácu v uplynulom ročníku a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutie v roku 2020.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.