Dekan Podnikovohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave so sídlom v Košiciach v súlade so zákonom č. 131/2002 Z. z. o vysokých školách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o VŠ“) vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie tajomník/tajomníčka.

Pracovná náplň: Zabezpečovanie hospodárskeho a správneho chodu fakulty. Riadiaca a organizačná práca v oblasti ekonomiky, tvorby a sledovanie rozpočtu, uzatváranie zmluvných vzťahov. Riadenie projektov financovaných z verejných zdrojov, štrukturálnych fondov, európskych projektov a pod. Tvorivé riešenie problémov a systémovej koordinácie práce. Orientácia v systéme verejného obstarávania. Znalosť práce so Štátnou pokladnicou.

Kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné predpoklady:

VŠ vzdelanie II. stupňa, vítaná je odborná prax, min. 5 rokov, v oblasti administratívy vysokého školstva, organizovanie a plánovanie práce v oblasti ekonomiky, personálnej agendy, ochrany osobných údajov, orientácia v systéme verejného obstarávania, znalosť práce s PC ( MS Office, MS Outlook – pokročilá, internet), zodpovednosť a bezúhonnosť.

Platové podmienky: v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa prílohy č. 4 k nariadeniu vlády č. 296/2022 Z. z. a v závislosti od počtu rokov započítanej praxe.

K žiadosti o účasť na výberovom konaní a súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov treba doložiť: písomnú prihlášku do výberového konania, vyplnený osobný dotazník, štruktúrovaný profesijný životopis s prehľadom doterajšej praxe, stručná písomná predstava uchádzača o riadení hospodárskeho a administratívneho chodu fakulty, úradne overené doklady o dosiahnutom vzdelaní a čestné prehlásenie o bezúhonností.

Forma výberového konania: ústny pohovor

Predpokladaný deň nástupu: 1.4.2024

Uvedené materiály treba doručiť do troch týždňov od uverejnenia oznamu na www.euba.sk na adresu: Dekanát Podnikovohospodárskej fakulty EU v Bratislave so sídlom v Košiciach, Tajovského 13, 041 30 Košice s označením „ výberové konanie“.

Termín výberového konania bude uchádzačom oznámený písomnou pozvánkou.

Výsledok výberového konania

Na účely overenia výsledku výberového konania zo dňa 26. 03. 2024 na obsadenie funkcie tajomníka fakulty, zverejňuje PHF EU v Bratislave so sídlom v Košiciach nasledovné:

Zoznam členov výberovej komisie v rozsahu meno a priezvisko:

• Emília Duľová Spišáková
  • Jana Simonidesová