Zachyť zaujímavé momenty na svojom Erasmus+ študijnom pobyte v zimnom semestri ak. roku 2021/2022! Ukáž ostatným, prečo je Tvoj Erasmus zaujímavý a jedinečný. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj inteligentné hodinky!

Súťaž trvá od 25. októbra 2021 do 3. decembra 2021. Počas tohto obdobia nám pošli svoju najlepšiu fotku na outgoing@euba.sk. Všetky fotografie budú zverejnené na FB stránke Centrum medzinárodných vzťahov EUBA. Hlasovanie o najlepšiu fotku prebehne od 6. do 15. decembra 2021. Traja víťazi s najväčším počtom likov budú vyhlásení 16. decembra 2021 na stránke Aktuálne informácie a na FB stránke Centrum medzinárodných vzťahov EUBA.

Fotky nesmú obsahovať žiadne vulgarizmy, násilie, rasovú či náboženskú diskrimináciu. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s GDPR a o ochrane a spracúvaní osobných údajov. Zároveň dávate súhlas na ich ďalšie spracovanie pre potreby propagačných materiálov všetkého druhu (vizuálne, textové) Ekonomickou univerzitou v Bratislave.

erasmus fotosutaz zs21 22 sj