Oddelenie medzinárodnej mobility na EU v Bratislave vyhlasuje výzvu na štúdium na prestížnych univerzitách v akademickom roku 2020/2021. Ak máš rád nové výzvy, prekroč svoje hranice a porozmýšľaj nad našou ponukou.

Prestížne univerzity:

• Štúdium na prestížnych univerzitách, kde nie je potrebné platiť školné poplatky, štúdium je bez grantu

Erasmus+ KA107

• Štúdium s grantom

Všetky informácie nájdeš na Erasmus+ štúdium, fakultných stránkach alebo u vašich prodekanov pre medzinárodné vzťahy.

erasmus ka107