1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Pretože Erasmus si vždy zaslúži svoju selfie!

Zachyť vtipné a zaujímavé momenty zo svojho študijného pobytu a nechaj odkaz pre budúce generácie aké skvelé je vycestovať ako študent do zahraničia, objavovať neobjavené a spoznávať nepoznané. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj 100€ alebo inteligentné hodinky!

Súťaž trvá od 1. septembra do 2. decembra 2019. Počas tohto obdobia nám pošli svoju najlepšiu fotku na outgoing@euba.sk. Všetky fotografie budú zverejnené na FB stránke International Relations Office 3. decembra 2019. Hlasovanie o najlepšiu fotku trvá od 3. do 12. decembra 2019. Traja víťazi s najväčším počtom likov budú vyhlásení 13. decembra 2019 na stránke Aktuálne informácie a na Facebookovej stránke International Relations Office.

Fotky nesmú obsahovať žiadne vulgarizmy, násilie, rasovú či náboženskú diskrimináciu. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s GDPR a o ochrane a spracúvaní osobných údajov. Zároveň dávate súhlas na ich ďalšie spracovanie pre potreby propagačných materiálov všetkého druhu (vizuálne, textové) Ekonomickou univerzitou v Bratislave.

 

foto sutaz erasmus sk

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.