Využi skvelú príležitosť a zúčastni sa stážového programu v OECD!

Cieľom stážového programu OECD je dať šancu mladým, šikovným a motivovaným študentom ako si TY pracovať na konkrétnych projektoch vo svojom študijnom odbore v medzinárodnom prostredí.

Stáž je možné vykonávať na diaľku alebo v hybridnej forme (kombinácia fyzickej a virtuálnej mobility), finálna forma realizácie mobility závisí od dohody s OECD a aktuálnej situácie ovplyvnenej vírusovým ochorením COVID-19.

Konečné rozhodnutie či nominovaní študenti Ekonomickou univerzitou v Bratislave získajú ponuku na stáž je na rozhodnutí OECD.

 

Minimálne požiadavky:

  • Uchádzači musia byť študentmi denného štúdia po dobu stáže v odbore alebo oblasti súvisiacej s prácou OECD (ďalšie podrobnosti nájdete v zozname oddelení a pracovísk).
  • Plynulá znalosť anglického a / alebo francúzskeho jazyka.
  • Kandidát musí absolvovať v stáž v minimálnej dĺžke jeden mesiac/plný úväzok (40 hodín týždenne). Dĺžka stáže je obmedzená na šesť mesiacov s možnosťou jedného predĺženia až na maximálne dvanásť mesiacov.

 

K prihláseniu je potrebné zaslať mailom veronika.kralikova@euba.sk do 1. novembra 2021:

  • životopis – CV v angličtine;
  • motivačný list v angličtine;
  • výpis známok (v slovenčine)za celú dĺžku štúdia – požiadajte o výpis  Vaše študijné oddelenie.

Tak neváhaj a prihlás sa!

 

Brožúra [,pdf]

 

oecd internship brochure 2021

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.