Chceš získať pracovnú skúsenosť zo zahraničia, ale nevieš, ako nájsť tú správnu firmu pre svoju Erasmus+ stáž? Nová platforma pre Erasmus+ stáže myinternship.eu to za Teba vyrieši!

Rozmanitá ponuka stáží pre viaceré odbory – od marketingu, sales, IT, business administration, európskych projektov, medzinárodných vzťahov až po architektúru... Nové ponuky sa pridávajú každý týždeň!

Nenechaj si ujsť túto príležitosť a prihlás sa na Erasmus+ stáž ešte dnes!

…a ak stále váhaš, či stáž v zahraničí je pre Teba to pravé, nezabúdaj, že získaš cenné skúsenosti z praxe, nové kontakty, zlepšíš si komunikatívne a jazykové zručnosti – vďaka čomu budeš mať výhodu na trhu práce oproti kandidátom, ktorí pracovnú skúsenosť nemajú.

Navštív www.myinternship.eu a pozri si aktuálne otvorené pozície!

 

nova platforma pre erasmus staze post

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.