Zachytil si zaujímavé momenty zo svojho študijného pobytu v ak. roku 2020/2021? Ukáž ostatným, prečo bol Tvoj Erasmus nezabudnuteľný a jedinečný. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj inteligentné hodinky!

Súťaž trvá od 15. apríla do 15. mája 2021. Počas tohto obdobia nám pošli svoju najlepšiu fotku na outgoing@euba.sk. Všetky fotografie budú zverejnené na FB stránke Centrum medzinárodných vzťahov EUBA. Hlasovanie o najlepšiu fotku trvá od 17. do 31. mája 2021. Traja víťazi s najväčším počtom likov budú vyhlásení 1. júna 2021 na stránke Aktuálne informácie a na FB stránke Centrum medzinárodných vzťahov EUBA.

Fotky nesmú obsahovať žiadne vulgarizmy, násilie, rasovú či náboženskú diskrimináciu. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade s GDPR a o ochrane a spracúvaní osobných údajov. Zároveň dávate súhlas na ich ďalšie spracovanie pre potreby propagačných materiálov všetkého druhu (vizuálne, textové) Ekonomickou univerzitou v Bratislave.

fotosutaz2021