Slávnostná inaugurácia rektora Ferdinanda Daňa a dekanov fakúlt Ekonomickej univerzity v Bratislave: Národohospodárskej fakulty Mikuláša Luptáčika, Obchodnej fakulty Štefana Žáka, Fakulty hospodárskej informatiky Ivana Brezinu, Fakulty podnikového manažmentu Petra Markoviča, Fakulty aplikovaných jazykov Radoslava Štefančíka a Podnikovohospodárskej fakulty so sídlom v Košiciach Zuzany Hajduovej sa konala v aule EU v Bratislave 27. marca 2015.

Na inaugurácii sa zúčastnili: minister financií a podpredseda vlády SR Peter Kažimír, minister školstva, vedy, výskumu a športu Juraj Draxler, podpredseda NR SR Miroslav Číž, riaditeľ osobného úradu Kancelárie prezidenta SR Peter Rusiňák, zástupcovia slovenských a zahraničných univerzít, podnikateľskej sféry, tretieho sektora, štátnej správy, samosprávy, veľvyslanci viacerých krajín a študenti univerzity.