Prejsť na obsah

Načítavame pre Vás stránku...

Vážení zamestnanci, milí študenti. Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci so Študentským parlamentom EU v Bratislave a spoločnosťou DELL Technologies, vás pozývajú na online charitatívnu akciu s názvom UNIBEH 2021.

Do behu sa môže zapojiť ktokoľvek, tak neváhajte, pridajte sa a pomôžte dobrej veci, ale aj svojmu zdraviu. Ako bonus máte šancu vyhrať vecné ceny ako sú BT slúchadlá, smart fitness hodinky, či iné športové príslušenstvo.

Ako na to?

Kompletizovanie vašich nabehaných kilometrov v čase trvania UniBehu, t.j 4. 10.  – 10. 10. 2021 budete zaznamenávať pomocou aplikácie STRAVA.

Počas celého trvania UNIBEHU si pred aktivitou zapnete aplikáciu Strava, odbehnete, koľko uznáte za vhodné a ukončíte aktivitu.

Registráciu a zaznamenané výsledky nám následne priložíte ako screenshot do krátkeho dotazníka na tejto adrese: https://form.jotform.com/212516057430043

Svoje výsledky môžete zasielať do 15. 10. 2021.

Každý jeden kilometer sa počíta, tak nepremýšľaj a prispej aj TY k dobrej veci!

dell unibeh ig feed

Ekonomická univerzita v Bratislave je členom týchto medzinárodných inštitúcií

Preberanie textov, fotografií a iných materiálov je dovolené výhradne len s povolením Ekonomickej univerzity v Bratislave a s uvedením zdroja.