Na zasadnutí Vedeckej rady EU v Bratislave dňa 16. mája 2022 udelil rektor EU v Bratislave Ferdinand Daňo Cenu Imricha Karvaša za najlepšiu doktorandskú dizertačnú prácu a najlepšiu diplomovú prácu v akademickom roku 2020/2021.

Cenu Imricha Karvaša za najlepšiu doktorandskú dizertačnú prácu získala Ing. Petra Polečová, PhD. z Fakulty podnikového manažmentu a Cenu Imricha Karvaša za najlepšiu diplomovú prácu získala Ing. Soňa Sabová z Fakulty medzinárodných vzťahov.

Oceneným srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov!

Udelenie Ceny Imricha Karvaša za najlepšiu doktorandskú dizertačnú prácu a diplomovú prácu