Dňa 10. januára 2022 sa otvoril 11. ročník zimnej školy, ktorú Ekonomická univerzita v Bratislave zorganizovala v spolupráci s prestížnou francúzskou univerzitou ESC Rennes School of Business. Podujatie otvoril Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy. Akademický program je určený pre medzinárodných študentov II. stupňa, ktorí počas dvoch intenzívnych týždňov absolvujú  výučbu zameranú na medzinárodný strategický manažment. Pedagogicky sa na projekte podieľali z francúzskej strany p. Dildar Hussain, vedúci Katedry marketingu na ESC Rennes School of Business a p. Branislav Zagoršek z Katedry manažmentu FPM EU v Bratislave. Program zimnej školy potrvá do 21. januára 2022.

ESC Rennes School of Business patrí medzi excelentné univerzitné pracoviská s vynikajúcim umiestnením v medzinárodných hodnoteniach, vysokou mierou internacionalizácie s viac ako 50%ným zastúpením zahraničných študentov a ziskom trojitej medzinárodnej akreditácie (AACSB, EQUIS, AMBA).

11 rocnik zimnej skoly esc rennes 1

11 rocnik zimnej skoly esc rennes 2