V dňoch od 06. do 16. júla 2021 sa v priestoroch Ekonomickej univerzity v Bratislave konal denný športový tábor „Leto v pohybe 2021“. Centrum telesnej výchovy a športu EU v Bratislave v spolupráci s Vysokoškolským klubom Ekonóm pripravili pre deti vo veku od 5 do 10 rokov zaujímavý športový program. Celkovo sa tábora zúčastnilo 19 detí.

Každé ráno začínali rozcvičením. Naučili sa základy atletickej abecedy, rozvíjali lokomočné zručnosti. Súťažili v štafetových behoch a zahrali si veľa športových hier. S profesionálnym trénerom si vyskúšali základy florbalu. Deti sa najviac tešili, keď sa mohli osviežiť a zaplávať si v bazéne. V poobedných hodinách sa venovali prekážkovým dráham, zaskákali si na mini trampolínach a preniesli sa aj do kúzelníckeho sveta Harryho Pottera. Všetky deti boli veľmi šikovné, veľa sme sa usmievali, zabávali a zlepšovali kvalitu života pohybom. Deti si z tábora odniesli veľa pohybových skúseností, nové kamarátstva, tričko, medailu, diplom, darčeky a nezabudnuteľné zážitky.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili na realizácii tábora.

Už dnes sa tešíme na ďalší ročník nášho športového tábora a veríme, že sa k nám v budúcnosti pripojí viac a viac detí.

Denný športový tábor Leto v pohybe 2021