Rektor Ekonomickej univerzity prof. Ferdinand Daňo prijal 20. júna 2017 úspešných futbalistov, ktorí priniesli 3 poháre, a tiež úspešných futsalistov, ktorí priniesli 2 poháre.

Vzhľadom na kvalitu kádra sa možno optimisticky pozerať do nasledujúcej sezóny, nakoľko celé mužstvo zostáva a ako povedal tréner futbalistov Roman Heriban: „o víťazstvo vo finále univerzít SR zabojujeme budúci rok, hoci nás predtým čaká obhájiť prvenstvo v náročnej VŠL.“

Futsalisti EU v Bratislave dosiahli v uplynulom akademickom roku 2016/2017 dva významné športové úspechy. „Tento výber je už 2 roky bez prehry vo všetkých univerzitných súťažiach a chce v tejto úspešnej sérií pokračovať aj v ďalšom ročníku a obhájiť titul v Bratislave, ale aj na Slovensku. Myslím si, že je to zaväzujúci, ale reálny cieľ,“ povedal ich tréner Dr. Ján Janík.

Na stretnutí, na ktorom sa okrem hráčov a ich trénerov zúčastnil aj riaditeľ Centra telesnej výchovy a športu Dr. Július Dubovský, poďakoval rektor študentom za reprezentáciu univerzity a zaželal im podobne, ak nie viac, úspešnú i budúcu sezónu.