15. júla 2019 otvorila Ekonomická univerzita v Bratislave svoje brány už 3. ročníku Detskej ekonomickej univerzity v anglickom jazyku. 39 bilingválnych detí si prevzalo Výkazy o štúdiu na Ekonomickej univerzite v Bratislave a absolvovalo prvú prednášku z marketingu, ktorú viedol Ing. Jozef Orgonáš, PhD. Čerství študenti nasledujú 52 študentov-juniorov, teraz už absolventov DEU 2019 v slovenskom jazyku, ktorí si prevzali diplomy pár dní pred nimi. Čaká ich týždeň podnetného programu v špičkových spoločnostiach a vedúcich inštitúciách SR, ukončený slávnostnou promóciou s odovzdávaním diplomov.

Fotogaléria