1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

V utorok 28. mája 2019 otvoril Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy EU v Bratislave, 9. ročník letnej školy International Business Consulting Program (IBCP), ktorú organizuje Ekonomická univerzita v Bratislave v spolupráci s americkou University of Wisconsin – La Crosse (UWL).

IBCP má za cieľ prispieť k podpore partnerských vzťahov univerzít a k rozvoju akademicko-podnikateľskej spolupráce s lokálnymi a medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi na slovenskom trhu. Program poskytuje študentom možnosť získať praktické skúsenosti s prácou v medzinárodných tímoch a predstaviteľom podnikov poskytuje akademický pohľad riešenia aktuálnych otázok, ktorými sa práve zaoberajú. Tento rok sa IBCP zúčastní 29 študentov z UWL a EU v Bratislave. Letná škola IBCP potrvá do 14. júna 2019.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.