1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Študentka Katedry štatistiky Fakulty hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave Bc. ROMANA ŠIPOLDOVÁ sa prebojovala do TOP 10 študentov z celého sveta v kategórii SAS Student Ambassadors a aktívne sa zúčastnila najväčšej analytickej udalosti roka SAS GLOBAL FORUM 2019 v americkom meste Dallas (Texas).

Svoju prácu Using Cost-Sensitive Predictive Modeling in Digital Marketing, s ktorou tento úspech dosiahla, na konferencii aj prezentovala. SAS GF 2019 bola 4-dňová udalosť, ktorá zahŕňala viac ako 700 prednášok z rôznych oblastí analytiky, manažmentu dát, programovania, vzdelávania atď. a zúčastnilo sa jej viac ako 5 500 návštevníkov.

Bezprostredné pocity po návrate Romana opísala takto: „Zažiť atmosféru konferencie, ako je táto, vnímam ako obrovskú príležitosť a motiváciu. Lepšie raz zažiť, ako tisíckrát počuť. Skutočne zaujímavá bola prednáška teoretického fyzika a futuristu Michio Kaku a CEO a zároveň zakladateľa spoločnosti SAS Jima Goodnighta. Pre mňa, ako ženu s ambíciami v analytike a IT, bolo inšpiratívne počúvať príbehy Reshma Saujani, zakladateľky Girls who Code. Veľmi si cením, že som sa stala jednou zo SAS Student Ambassadors.

DOUBLE Katedry štatistiky podčiarkol Ing. ONDREJ DÚŽIK, PhD., ktorý sa tiež vo svojej kategórii SAS Faculty Scholarship dostal medzi 17 výhercov z celého sveta.

Viac o SAS Global Forum 2019 a uvedených úspechoch na:

 

1 studentambassadors

6 romana sipoldova ondrej duzik

2 romana sipoldova sas student ambassador

3 romana sipoldova sas sudent ambassador

5 faculty scholarship winners

7 sas gf 2019

8 ceo jim goodnight2

9 michio kaku

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.