V pondelok 7. januára 2019 otvoril Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy EU v Bratislave, 9. ročník zimnej školy, ktorú EU v Bratislave organizuje v spolupráci s francúzskou ESC Rennes School of Business a FPM EU v Bratislave. Vzdelávací program je určený pre študentov II. stupňa, ktorí počas dvoch intenzívnych týždňov absolvujú výučbu zameranú na medzinárodný strategický manažment. Garantom projektu z francúzskej strany je p. Shubho Chakraborty z Katedry pre inovácie a stratégiu.

ESC Rennes School of Business patrí medzi excelentné univerzitné pracoviská s vynikajúcim umiestnením v medzinárodných rebríčkoch, vysokou mierou internacionalizácie s viac ako 50%ným zastúpením zahraničných študentov a ziskom trojitej akreditácie najvýznamnejších medzinárodných akreditácií zameraných na business (AACSB, EQUIS, AMBA).