1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 20. novembra 2018 navštívil EU v Bratislave vyslanec a zástupca vedúcej misie Spojených štátov mexických, pán Hermann Aschentrupp TOLEDO, ktorý bol prednášajúcim na predmete Diplomacia v praxi. Hosťa sprevádzala pani Alejandra VAZQUEZ. Sídlom mexického veľvyslanectva je Viedeň, s teritoriálnou pôsobnosťou pre Rakúsko, Slovensko, Slovinsko a medzinárodné organizácie so sídlom v Rakúsku.

Pán Aschentrupp Toledo sa v rámci interaktívnej prednášky zameral na ekonomickú diplomaciu Mexika a pozíciu krajiny vo svetovom obchode a medzinárodných hospodárskych vzťahoch. Následne sa tiež venoval multilaterálnej diplomacii a významu organizácií ako WTO, OECD, APEC a NAFSA, resp. USMCA.

Hosťa pred prednáškou prijal prorektor pre medzinárodné vzťahy, Boris MATTOŠ. Na stretnutí bola prítomná tiež pani Danka PAŠTEKOVÁ z Oddelenia medzinárodnej spolupráce, ktorá sa dlhodobo venuje rozvoju slovensko-mexických vzťahov.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.