1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Rektor EU v Bratislave prof. Ferdinand DAŇO prijal dňa 19. novembra 2018 na vlastnú žiadosť mimoriadnu a splnomocnenú veľvyslankyňu Indonézie na Slovensku, J.E. pani Adiyatwidi Adiwoso ASMADY. Veľvyslankyňu sprevádzala pani Lely MEILIANI, radkyňa indonézskeho veľvyslanectva pre ekonomické a kultúrne záležitosti.

Predmetom stretnutia bola akademická spolupráca s indonézskymi univerzitami. O aktuálnych projektoch informoval Boris MATTOŠ, prorektor pre medzinárodné vzťahy.

EU v Bratislave aktuálne spolupracuje s University of Indonesia a s Trisakti University. Veľvyslankyňa Asmady vyjadrila pripravenosť na podporu rozšírenia a posilnenia spolupráce s univerzitami v Indonézii.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.