1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 6. novembra 2018 navštívil Ekonomickú univerzitu v Bratislave Chargé d´Affaires veľvyslanectva Kanady na Slovensku, p. John von Kaufmann, ktorý bol prednášajúcim na predmete Diplomacia v praxi.

Chargé d'Affaires vo svojej prezentácii hovoril o ochrane a podpore kanadských hodnôt, ekonomickej diplomacii a medzinárodných problémoch, ktorým v súčasnej dobe čelíme. Taktiež študentom EU v Bratislave priblížil vzťahy Kanady a Slovenska, ktoré majú pretrvávajúci charakter už 25 rokov. Zameral sa tiež na vzťahy Kanady a Spojených štátov a Mexika a vzťahy Kanady a Číny. Následne v  diskusii odpovedal na otázky študentov.

V rámci návštevy na EU v Bratislave oficiálne otvoril tiež 2. ročník podujatia International Study Abroad Fair. Vo svojom príhovore k študentom uviedol: „Tento veľtrh je skvelou príležitosťou spoznať krajiny, kultúry a univerzity. Štúdium v zahraničí je úžasný zážitok, ktorý otvára nové obzory a rozširuje perspektívu pre každého, kto má možnosť vycestovať“.

 

Fotogaléria

 

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.