1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Fakulta hospodárskej informatiky EU v Bratislave získala prestížnu akreditáciu ACCA pre študijné programy Účtovníctvo a audítorstvo Účtovníctvo a finančný manažment. Ekonomická univerzita v Bratislave tak získala ďalšiu výnimku zo skúšok, ktoré sú podmienkou pre udelenie členstva v ACCA. Certifikáty boli slávnostne odovzdané 25. októbra 2018.

Medzinárodná organizácia certifikovaných účtovníkov (Association of Chartered Certified Accountants) bola založená v roku 1904 a v súčasnosti združuje 208 000 členov v 179 krajinách.

Absolventi Fakulty hospodárskej informatiky EU v Bratislave, ktorí ukončia štúdium v študijných programoch Účtovníctvo a audítorstvo a Účtovníctvo a finančný manažment tak budú mať od r. 2019 najväčší počet výnimiek spomedzi absolventov slovenských a českých vysokých škôl. Výnimky sa týkajú skúšok z modulov:

  • Accountant in Business (F1)
  • Management Accounting (F2)
  • Financial Accounting (F3)
  • Corporate & Business Law (F4)
  • Audit and Assurance (F8) (iba študijný program Účtovníctvo a audítorstvo)
  • Od r. 2019 aj Financial Reporting (F7)

fhi vyrocie50 aiesa 25102018 9280

fhi vyrocie50 aiesa 25102018 9256

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.