V týždni 15. - 19. októbra 2018 privíta Ekonomická univerzita v Bratislave zástupcov zo 17 zahraničných univerzít z viacerých európskych i mimoeurópskych krajín v rámci 7. edície Medzinárodného týždňa. Podujatie otvorí rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave, prof. Ferdinand Daňo a veľvyslanec Japonska na Slovensku, J.E. pán Jun Shimmi, ktorý udelil nad týmto podujatím záštitu. EU v Bratislave organizuje 7. edíciu Medzinárodného týždňa s podporou programu Erasmus+.

Kompletný zoznam účastníkov nájdete v prílohe 1.

Počas podujatia sa zahraniční hostia zapoja do pedagogického procesu na pedagogických pracoviskách v Bratislave, zúčastnia sa odborných seminárov zameraných na mäkké zručnosti a sú pre nich tiež pripravené viaceré sprievodné aktivity. Vo svojich prednáškach a seminároch sa budú venovať odborným témam z oblasti makroekonómie, manažmentu, marketingu, bankovníctva i riadenia ľudských zdrojov. Prednášky budú prebiehať v anglickom jazyku. Rozvrh prednášok zahraničných hostí je dostupný v prílohe 2. V prípade, ak Vás niektorá z uvedených tém zaujala, máte možnosť zúčastniť sa prednášky, pokiaľ to dovoľujú kapacitné možnosti prednáškových miestností.