Dňa 20. júla 2018 úspešne ukončilo promóciou prevzatím si diplomu s udelením titulu „inžinier – junior“ 19 prítomných absolventov 2. ročníka DEU v anglickom jazyku. V rámci slávnostného príhovoru sa najmladším študentom univerzity prihovoril Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy EU v Bratislave. Absolventom DEU sa štruktúra a obsah celého týždenného programu veľmi páčili, ale nechýbalo i konštatovanie, že ich prítomnosť na univerzite mala pozitívny dopad na zdokonalenie sa v anglickom jazyku. Všetci účastníci sa zhodli, že v absolvovanom programe nezaznamenali žiadne slabé miesto. Spomedzi všetkých pripravených aktivít si absolutórium zaslúžili exkurzie a workshopy v spoločnostiach „AT&T“ a „PROFESIA“ – Profesie budúcnosti.

Počas týždňa stráveného na EU v Bratislave u mnohých vznikli nové priateľstvá a už teraz sa mnohí tešia na budúci ročník DEU v anglickom jazyku.