V stredu 23. mája 2018 otvoril Boris Mattoš, prorektor pre medzinárodné vzťahy EU v Bratislave, 8. ročník letnej školy International Business Consulting Program (IBCP), ktorú Ekonomická univerzita v Bratislave organizuje s americkou University of Wisconsin – La Crosse.

IBCP prispieva k podpore partnerských vzťahov univerzít a študentom dáva možnosť získať praktické skúsenosti s prácou v medzinárodnom prostredí. Zmiešané slovensko-americké tímy študentov pracujú na projektových zadaniach v spolupráci so  zástupcami zahraničných firiem etablovaných na Slovensku. Aktuálnej edície letnej školy IBCP sa zúčastňuje 25 študentov z University of Wisconsin  - La Crosse a Ekonomickej univerzity v Bratislave; program letnej školy potrvá do 9. júna 2018.