Milí študenti - absolventi, podporte opäť aj tento rok myšlienku zdravšej a krajšej univerzity. EU v Bratislave ponúka absolventom možnosť zasadiť si na pamiatku svoj Strom kariéry - Strom absolventov. Môžete sa pri ňom každoročne stretávať, spomínať a posedieť si so svojimi bývalými spolužiakmi. Univerzita vás vždy rada privíta.

Výsadba Stromov kariéry je pokračovaním tradície, ktorá vedie k zhmotneniu spomienok a úspechov študentov dosiahnutých na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Študenti tým zároveň prispejú k skrášleniu areálu univerzity aj pre budúce generácie.Všetky informácie vám poskytne oddelenie Centra komunikácie a vzťahov s verejnosťou (budova V2 - 3.poshodie A.3.06, +421 2 6729 5356, komunikacia@euba.sk)

Želáme Vám, aby Vaša kariéra úspešne rástla ako Váš strom.

strom absolventov 2019

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.