V dňoch 16. - 19.  novembra 2017 sa študenti Ekonomickej Univerzity v Bratislave zúčastnili pod vedením PaedDr. Viktora Škultétyho, PaedDr. Márie Kalečíkovej, PaedDr. Lenky Podgórskej a Mgr. Drahomíry Lörincziovej PhD., 3. Medzinárodného svetového športového podujatia ,,World InterUniversities Championships 2017.“

Študenti univerzitu úspešne reprezentovali v kategóriách basketbal (muži - 8. miesto, ženy - 3. miesto), volejbal (muži - 5. miesto, ženy - 5. miesto), futbal (muži - 5. miesto), tenis (muži) - 5. miesto, stolný tenis (5. miesto), bedminton (ženy), cheerleaders (5. miesto).

Za príkladnú reprezentáciu univerzity študentom ako aj pedagógom ďakujeme a prajeme veľa ďalších cenných úspechov.