Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave vypisuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta a funkcie

riaditeľa/ky súkromnej Materskej školy pri Ekonomickej univerzite v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, Bratislava

Náplň práce: Vedenie výchovno-vzdelávacieho procesu vrátane vedenia pedagogickej dokumentácie súkromnej materskej školy (zaradenej v sieti škôl a školských zariadení SR) pre skupinu detí vo veku od 3 do 6 rokov (dve triedy max. 30 detí).

Ponúkaný plat: Ponúkaný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania, odpracovaných rokov a plnenia pracovných úloh v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme  ( 1 400,00 Eur brutto).

Požadované kvalifikačné a iné predpoklady:

• ukončené stredoškolské vzdelanie – učiteľka v materskej škole alebo ukončené vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa aprobácia predškolská pedagogika alebo špeciálna pedagogika,
  • bezúhonnosť,
  • zdravotná spôsobilosť,
  • ovládanie štátneho jazyka,
  • najmenej 4 roky pedagogickej praxe,
  • znalosť príslušnej školskej legislatívy,
  • orientácia v problematike predprimárneho vzdelávania,
  • znalosť práce PC (Word, Excel, internet),
  • osobnostné a morálne predpoklady,
  • vítané sú skúsenosti v oblasti riadenia materských škôl.

K prihláške do výberového konania spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v súlade so zákonom číslo 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov treba doložiť:

• profesijný životopis,
  • úradne overené doklady o dosiahnutom požadovanom vzdelaní,
  • doklad o doterajšej pedagogickej praxi,
  • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
  • lekárske potvrdenie o telesnej a duševnej spôsobilosti pre výkon činnosti učiteľa a vedúceho pedagogického zamestnanca,
  • návrh koncepcie rozvoja materskej školy na 5 ročné funkčné obdobie (v rozsahu 3 strán),
  • kópie dokladov o absolvovanom ďalšom vzdelávaní

Forma výberového konania: ústny pohovor

Uvedené materiály treba doručiť do troch týždňov od uverejnenia oznamu na www.euba.sk na adresu: Oddelenie pre personálne a sociálne otázky, Ekonomická univerzita v Bratislave, Dolnozemská cesta 1, 852 35 Bratislava 5.

Predpokladaný nástup: 01.07.2023