Bratislavská Business School (ďalej BBS) je samostatným organizačným celkom Ekonomickej univerzity v Bratislave (ďalej EU v Bratislave), ktorej úlohou je pripravovať lídrov pre podnikateľské prostredie. Kladie dôraz na to, aby poskytovala vzdelávanie porovnateľné s najlepšími medzinárodnými štandardami, pričom sa orientuje nielen na klientov zo slovenskej, ale aj z medzinárodnej podnikateľskej sféry.

Centrum je celouniverzitným pracoviskom, ktorého poslaním je poskytovať administratívnu, organizačnú a technickú podporu vedeniu univerzity, jej fakúlt, ústavov, katedier a ďalších pracovísk EU v Bratislave pri vytváraní, zavádzaní, udržiavaní a zlepšovaní interného integrovaného systému zabezpečenia a zdokonaľovania kvality  na EU v Bratislave vo všetkých oblastiach činnosti.

Celouniverzitná akademická knižnica, ktorá plní funkcie špecializovanej vedeckej knižnice s celoslovenskou pôsobnosťou profilovaná na oblasti ekonómie a interdisciplinárnych vied. Metodické, koordinačné a poradenské pracovisko pre prácu s ekonomickými informáciami.

Čítať ďalej...