Zástupkyňa Ekonomickej univerzity v Bratislave (EUBA), doc. Ing. Mgr. Gabriela Dubcová, PhD., gestorka predmetu Atribúty podnikania v zahraničnej praxi, mala možnosť zúčastniť sa dvojdňovej pracovnej porady s veľvyslankyňami, veľvyslancami, ďalšími diplomatmi a zamestnancami Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVaEZ SR), ktorá sa konala od 10. do 11. júna 2024 na MZVaEZ SR, so zameraním na kľúčové priority slovenskej zahraničnej politiky.

Zástupkyňa EUBA poďakovala všetkým prítomným za excelentnú spoluprácu pri napĺňaní zmluvy medzi EUBA a MZVaEZ SR. Pozvala všetky zainteresované subjekty do ďalšej inšpiratívnej a perspektívnej, primárne však bilaterálne prospešnej spolupráce a zaželala veľvyslankyniam, veľvyslancom, spolupracujúcim diplomatom a zamestnancom MZVaEZ SR, úspešnú misiu v každej oblasti profesijného, spoločenského i osobného života. Ekonomická univerzita v Bratislave sa teší na ďalšiu konštruktívnu kooperáciu v prospech formovania etického diplomatického a spoločenského povedomia v kontexte medzinárodných ekonomických vzťahov u mladých perspektívnych manažérov a ekonómov do budúcnosti.

Úspešne udržateľne pokračujeme vo formovaní ekonomickej diplomacie