Rektor Ekonomickej univerzity v Bratislave prof. Ing. Ferdinand Daňo, PhD. prijal 11. júna 2024 študentov EU v Bratislave – športovcov, ktorí v tomto akademickom roku prispeli k výrazným úspechom univerzity.

Družstvá študentov a študentiek EUBA sa každoročne zúčastňujú dlhodobých súťaží v Bratislavskej univerzitnej lige. V akademickom roku 2023/2024 súťažili družstvá študentov a študentiek EUBA v 7 kolektívnych športoch, v ktorých dosiahli vynikajúce výsledky.

1. miesto - Futbal, Futsal a Florbal
  2. miesto - Volejbal muži a Basketbal muži
  3. miesto - Volejbal ženy a Basketbal ženy

V novembri sa výber športovcov EUBA zúčastnil 9. ročníka Svetových univerzitných hier v Paríži. Univerzita mala zastúpenie v športoch - basketbal muži a ženy, volejbal muži a ženy, tenis, bedminton a plávanie. Výborné 1. miesto vybojovali muži vo volejbale.

Na Akademických majstrovstvách sveta v plutvovom plávaní, získal vynikajúce  - 1. miesto Jakub Kozmer.

Rektor EUBA prijal úspešných športovcov - študentov univerzity