Vo štvrtok 15. apríla 2021 odovzdali zástupcovia Študentského parlamentu EU v Bratislave Tomáš Mazán a Alžbeta Režná, v spoločnosti rektora EU v Bratislave Ferdinanda Daňa, finančný dar vo výške 1 600 Eur riaditeľke neziskovej organizácie Deťom s rakovinou, n. o., Dáši Malej.

Na finančnom dare sa podieľali všetci študenti univerzity, ktorí nepožiadali o vrátenie čiastky za zakúpený lístok na Lámavicu EUBA 2020, ktorá bola zrušená z dôvodu šírenia ochorenia COVID–19.

Aj touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať študentom, že vďaka ním sme mohli odovzdať takúto peknú čiastku“, povedal Tomáš Mazán, prezident ŠP EUBA.

Všetkým študentom patrí obrovské poďakovanie, za nesebeckosť a ochotu pomôcť. Pevne veríme, že peniaze budú použité tak, aby deťom a ich rodinám čo najviac uľahčili boj so zákerným ochorením“, dodal rektor Ferdinand Daňo.

darovanie