1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 3. marca 2020 navštívila Ekonomickú univerzitu v Bratislave mimoriadna a splnomocnená veľvyslankyňa Rakúskej republiky na Slovensku, J.E. Margit BRUCK-FRIEDRICH, ktorá vystúpila s prednáškou v rámci predmetu Diplomacia v praxi. Vo svojej prezentácii sa sústredila na dôležitosť medzinárodných zoskupení, výzvy, ktorým čelí Európska únia v 21. storočí a taktiež poukázala na význam ekonomickej a kultúrnej spolupráce medzi Rakúskom a Slovenskom.

Margit Bruck-Friedrich pred prednáškou prijal Boris MATTOŠ, prorektor pre medzinárodné vzťahy, ktorý veľvyslankyňu informoval o aktuálnej akademickej spolupráci s univerzitami v Rakúsku. Veľvyslankyňa Margit Bruck-Friedrich pôsobí na Slovensku od februára 2019.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.