1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 25. februára 2020 navštívil Ekonomickú univerzitu v Bratislave nový veľvyslanec Cyperskej republiky na Slovensku, J.E. p. Nicos P. NICOLAOU, ktorý vystúpil s prednáškou v rámci predmetu Diplomacia v praxi. Vo svojej prezentácii sa sústredil nielen na históriu a medzinárodnú pozíciu svojej krajiny, ale tiež na aktuálnu situáciu v oblasti Stredozemného mora.

Pred prednáškou cyperského veľvyslanca prijal Boris MATTOŠ, prorektor pre medzinárodné vzťahy, ktorý hosťovi prezentoval medzinárodné aktivity EU v Bratislave so zameraním na spoluprácu s univerzitami na Cypre. Veľvyslanec Nicolaou pôsobí na Slovensku od novembra 2019.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.