Pozývame záujemcov o štúdium na Ekonomickej univerzite v Bratislave na Informačný deň, ktorý sa bude konať v piatok 7. februára 2020 od 8:00 do 12:00 hod., v priestoroch EU v Bratislave (platí pre bratislavské fakulty: Národohospodársku fakultu, Obchodnú fakultu, Fakultu hospodárskej informatiky, Fakultu podnikového manažmentu, Fakultu medzinárodných vzťahov a Fakultu aplikovaných jazykov) a v priestoroch Podnikovohospodárskej fakulty v Košiciach.

O deň skôr, teda vo štvrtok 6. februára 2020 od 13:00 hod. sa Informačný deň uskutoční aj v priestoroch Podnikovohospodárskej fakulty v Michalovciach.

Pri informačných pultoch jednotlivých fakúlt sa dozviete všetky potrebné informácie o I. stupni štúdia:

• študijných programoch,
  • možnostiach štúdia na danej fakulte,
  • podávaní prihlášok,
  • prijímacom konaní,
  • študijných programoch v cudzích jazykoch
  • a Erasmus+ študijných a stážových pobytoch.

Okrem toho budú na jednotlivých fakultách prebiehať ich prezentácie, diskusie so študentmi, pedagógmi a vedením fakúlt. Pre tento rok sme si pripravili pre návštevníkov Informačného dňa odborné prednášky na rôzne témy.

Pre všetkých záujemcov o štúdium, ktorí sa zúčastnia Informačného dňa na Ekonomickej univerzite v Bratislave, je pripravená súťaž o zaujímavé ceny. Stačí vyplniť dotazník a budete zaradení do súťaže.

Program informačného dňa:

08:00 - 12:00 Prezentácie jednotlivých fakúlt

Prezentačné stánky o jednotlivých študijných programoch budú umiestnené počas celého informačného dňa v spoločných priestoroch univerzity.

Budova V1 (od zastávky vľavo):

• Národohospodárska fakulta
  • Obchodná fakulta

Budova V2 (od zastávky vpravo):

• Fakulta hospodárskej informatiky (B1.03)
  • Fakulta podnikového manažmentu (B1.02)
  • Fakulta medzinárodných vzťahov (B1.05)
  • Fakulta aplikovaných jazykov (B1.04)

08:30 - 12:30 Odborné prednášky (Miestnosť C1.06 - budova V2, D115 - budova V1)

10:25 Vyhodnotenie súťaže pre uchádzačov o štúdium (budova rektorátu)