1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 12. novembra 2019 bola hosťom 26. edície predmetu Diplomacia v praxi mimoriadna a splnomocnená veľvyslankyňa Spojených štátov mexických, J.E. Alicia Buenrostro MASSIEU. Vo svojej prednáške prezentovala aktuálnu ekonomickú situáciu v Mexiku, venovala sa tiež politickej situácii v spojitosti s novozvoleným prezidentom či susedským vzťahom so Spojenými štátmi americkými. Priebeh prednášky viedol Gilbert FUTÓ z Katedry medzinárodných politických vzťahov FMV EU v Bratislave.

Študenti využili diskusný priestor, zaujímali sa o boj proti drogovým kartelom či o aktuálnu situáciu v Mexiku. Otázky sa dotkli i toho, akým spôsobom možno ochrániť životné prostredie a ako ovplyvnilo vytvorenie tvrdej hranice vzťahy medzi Mexikom a Spojenými štátmi americkými. V závere diskusie položila otázky aj veľvyslankyňa Massieu, ktorú zaujímal názor mladej generácie na aktuálnu spoločenskú a medzinárodnopolitickú situáciu.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.