1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 29. októbra 2019 bol hosťom predmetu Diplomacia v praxi veľvyslanec Čínskej ľudovej republiky na Slovensku J.E. pán Lin LIN. Pred prednáškou sa stretol s prorektorom pre medzinárodné vzťahy Borisom MATTOŠOM a prodekankou pre zahraničné vzťahy FPM Janou BLŠTÁKOVOU. Veľvyslanec Lin ocenil aktivity univerzity pre rozvoj akademickej spolupráce s čínskymi partnerskými univerzitami. EU v Bratislave implementuje so Southwestern University of Finance and Economics in Chengdu (SWUFE) od akademického roku 2019/2020 projekt mobilitnej spolupráce v rámci programu Erasmus+ KA107.

Veľvyslanec Lin sa vo svojej prednáške sústredil na priority zahraničnej politiky svojej krajiny, najmä na úlohu Číny pri podpore multilateralizmu v medzinárodných vzťahoch. Informoval tiež o svojich aktivitách v roli veľvyslanca na Slovensku. V diskusii odpovedal na viaceré otázky študentov, ktorí sa zaujímali o aktuálny ekonomický a politický vývoj v Číne a priľahlom regióne.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.