1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 15. októbra 2019 navštívil EU v Bratislave mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Kórejskej republiky v Slovenskej republike J.E. p. Byung Hwa CHUNG, ktorý vystúpil v rámci predmetu Diplomacia v praxi. Pred prednáškou hosťa na pôde univerzity privítal Boris MATTOŠ, prorektor pre medzinárodné vzťahy. Predmetom stretnutia bola spolupráca EU v Bratislave s univerzitami v Kórejskej republike. Veľvyslanca Chunga sprevádzala pani Hyungju KIM, z kórejského veľvyslanectva na Slovensku.

Veľvyslanec Kórejskej republiky sa vo svojom vystúpení zameral na zahraničnú politiku svojej krajiny, osobitne vo vzťahu s Kórejskou ľudovodemokratickou republikou, venoval sa bilaterálnym vzťahom so Slovenskou republikou, ako aj misii a aktivitám ambasády na Slovensku. V diskusii zodpovedal otázky študentov, ktorých zaujímala ekonomická situácia Kórejskej republiky, nízka pôrodnosť a starnutie populácie.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.