1xbetyouwin youwin giriş betboo giriş

Dňa 8. októbra 2019 navštívila Ekonomickú univerzitu v Bratislave mimoriadna a splnomocnená veľvyslankyňa Indonézie na Slovensku, J.E. Adiyatwidi Adiwoso ASMADY, ktorá bola prednášajúcou na predmete Diplomacia v praxi. Priebeh prednášky viedol Gilbert FUTÓ z Katedry medzinárodných politických vzťahov FMV EU v Bratislave.

Veľvyslankyňa sa vo svojej prezentácii zamerala na aktuálnu situáciu vo svojej krajine v oblastiach hospodárstva, zahraničnej politiky, turistického ruchu, či ekológie. Zdôraznila dôležitosť bilaterálnej obchodnej spolupráce medzi Slovenskou republikou a Indonéziou. Veľvyslankyňa Asmady odpovedala v diskusii na otázky študentov, ktorí sa zaujímali o turizmus, environmentálne otázky alebo infraštruktúra Indonézie.

 

Fotogaléria

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.