Dňa 14.11.2017 sa uskutočnilo rokovanie s delegáciou z Faculty of Economics and Business Administration z Frankfurtu etablovanej na Goethe-Universität vo Frankfurte nad Mohanom. Univerzita vznikla v roku 1914, má takmer 50-tisíc študentov, 3400 akademických pracovníkov a 16 fakúlt.

Fakulta ekonómie a podnikania prejavila záujem o spoluprácu v rámci programu Erasmus+ a študijných programov realizujúcich výučbu v anglickom jazyku. Fakulta má takmer 10-tisíc študentov a v roku 2005 získala medzinárodnú akreditáciu AACSB.

Delegáciu Fakulty ekonómie a podnikania tvorili Lars PILZ, prodekan zodpovedný za medzinárnú spoluprácu a Bianka JÄCKEL, riaditeľka oddelenia medzinárodných vzťahov. Za EU v Bratislave boli na rokovaní prítomní Boris Mattoš, prorektor pre zahraničné vzťahy, Jana Péliová, prorektorka pre manažovanie akademických projektov, Andrea Valachová, prodekanka pre medzinárodné vzťahy a styk s verejnosťou NHF, Jana Blštáková, prodekanka pre zahraničné vzťahy FPM a Simona Kosztanko, inštitucionálna koordinátorka programu Erasmus+ na EU v Bratislave.