V Aule Ekonomickej univerzity v Bratislave si v pondelok 6. novembra 2017 prevzalo 36 absolventov doktorandského štúdia fakúlt Ekonomickej univerzity v Bratislave za prítomnosti rektora EU v Bratislave prof. Daňa, prorektorky pre vedu a doktorandské štúdium EU v Bratislave doc. Čiderovej a dekanov fakúlt EU v Bratislave diplomy o udelení titulu philosophiae doctor z rúk prof. Siváka, prorektora pre rozvoj a štatutárneho zástupcu rektora EU v Bratislave.

Medzi promovanými bolo 8 absolventov doktorandského štúdia z Národohospodárskej fakulty EU v Bratislave, 11 absolventov z Obchodnej fakulty EU v Bratislave, 4 absolventi z Fakulty hospodárskej informatiky, 6 absolventov z Fakulty podnikového manažmentu, 6 absolventov z Fakulty medzinárodných vzťahov a 1 absolventka Podnikovohospodárskej fakulty so sídlom v Košiciach.

Všetkým absolventom doktorandského štúdia srdečne blahoželáme a tešíme sa na kontinuálnu nadväzujúcu alumni spoluprácu.