1xbet

Využi skvelú príležitosť a zúčastni sa stážového programu v OECD!

Cieľom stážového programu OECD je dať šancu mladým, šikovným a motivovaným študentom ako si TY pracovať na konkrétnych projektoch vo svojom študijnom zameraní. Úspešní kandidáti sa dostávajú do povedomia v oblastiach politiky a výskumu a majú jedinečnú príležitosť zdokonaliť svoje analytické schopnosti v skutočne medzinárodnom prostredí.

Stáž sa bude vzhľadom na súčasnú situáciu spojenú s COVID-19 uskutočňovať na diaľku (home office).

Minimálne požiadavky:

  • Uchádzači musia byť študentmi denného štúdia po dobu stáže v odbore alebo oblasti súvisiacej s prácou OECD (ďalšie podrobnosti nájdete v zozname oddelení a pracovísk).
  • Plynulá znalosť anglického a / alebo francúzskeho jazyka.
  • Kandidát musí absolvovať v stáž v minimálnej dĺžke jeden mesiac/plný úväzok (40 hodín týždenne). Dĺžka stáže je obmedzená na šesť mesiacov s možnosťou jedného predĺženia až na maximálne dvanásť mesiacov.

 

K prihláseniu je potrebné zaslať nižšie uvedené dokumenty e-mailom veronika.lipovska@euba.sk do 15. októbra 2020:

  • životopis – CV v angličtine,
  • motivačný list v angličtine,
  • výpis známok (v slovenčine)

 

Internship Programme Infosheet 2020

 

Tak neváhaj a prihlás sa!

Tešíme sa na Vaše prihlášky!

Ekonomická univerzita v Bratislave za účelom šírenia pozitívneho povedomia a propagácie organizovaných verejných akcií, vyhotovuje obrazové a zvukové záznamy, ktoré zverejňuje na svojej webovej stránke. V prípade výhrad k zverejneným obrazovým a zvukovým záznamom si uplatňujte tieto výhrady písomne na e-mail: zodpovednaosoba@euba.sk. Kompletné informácie k spracúvaniu osobných údajov tu.