V dňoch 7. – 17. januára 2020 sa konal 10. ročník zimnej školy, ktorú Ekonomická univerzita v Bratislave organizovala v spolupráci s prestížnou francúzskou univerzitou ESC Rennes School of Business. Podujatie otvoril Boris MATTOŠ, prorektor pre medzinárodné vzťahy. Akademický program bol určený pre študentov II. stupňa, ktorí počas dvoch intenzívnych týždňov absolvovali výučbu zameranú na medzinárodný strategický manažment. Pedagogicky sa na projekte podieľali z francúzskej strany p. Shubho CHAKRABORTY z Katedry pre inovácie a stratégiu ESC Rennes School of Business a p. Richard BEDNÁR z Katedry manažmentu FPM EU v Bratislave. Voľnočasový program pre študentov z Francúzska zabezpečovala dobrovoľnícka organizácia študentov Erasmus Student Network na EU v Bratislave.

ESC Rennes School of Business patrí medzi excelentné univerzitné pracoviská s vynikajúcim umiestnením v medzinárodných hodnoteniach, vysokou mierou internacionalizácie s viac ako 50%-ným zastúpením zahraničných študentov a ziskom trojitej medzinárodnej akreditácie (AACSB, EQUIS, AMBA).

10. ročník zimnej školy v spolupráci s ESC Rennes, Francúzsko