„Absolvovanie Erazmu bolo najlepším rozhodnutím, ktoré som mohol urobiť počas vysokej školy. Vďaka tomu som stretol priateľov z rôznych častí sveta, napr. zo Singapuru, Malajzie, Číny, Nemecka alebo Francúzska a mnohých ďalších. Spoznal som iný štýl vzdelávania - počas semestra 2 skúškové obdobia, menej predmetov, veľmi málo času v škole, viac tímovej práce a projektov. Vo Švédsku som zažil veľa snehu, niekedy -20°C alebo západ slnka o 12 na obed, ale boli to zaujímavé skúsenosti. Počas semestra sme absolvovali výlety do Štokholmu, Helsínk, jazdu limuzínou v Petrohrade alebo veľkú párty na lodi s ďalšími 2 000 Erazmus študentami cestou do Tallinnu. Vďaka Erazmu som sa zdokonalil v angličtine a pomohlo mi to aj v mojej kariére. Nedávno som dizajnoval lotériu pre Londýnsku digitálnu agentúru, kde víťaz vyhrá miliardu dolárov alebo som dostal príležitosť dizajnovať zdravotnú mobilnú aplikáciu, ktorá vyhodnotí príznaky pacienta, pre Švajčiarsku zdravotnú poistovňu. Erazmus som absolvoval 2-krát a išiel by som znova."